خبرها

حضور “شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد” در بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث

حضور ”شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد”در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث).

نمایشگاه ایران هلث  به عنوان دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات و خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی در منطقه که سالانه تعداد زیادی از شرکت های توانمند در آن حضور دارند، فرصتی مغتنم برای شرکت های فعال داخلی و بین المللی است. در این صنعت، دستاوردها و محصولات آنها در معرض بیش از 25000 بازدیدکننده متخصص و دست اندرکاران این صنعت قرار می گیرد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و جهت گیری این رشد، صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی آن را هدایت می کند.

هوالعلیم

عزیز ارجمند /سرور گرامی

با سلام و احترام

از حضرتعالی دعوت به عمل می آید تا ازغرفه شرکت دانش بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث)، نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 44-1 از تاریخ 29 اردیبهشت الی 1 خرداد ماه 1403 دیدن فرمایید.

*****

بازدید آقای مهندس وطن آرا، عضو هیات مدیره شرکت درسا طب

بازدید دکتر عبدالله محمدی، مدیریت اداره کل شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد و آقایان محمدی و احسنی از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *