خبرها

اهدای تقدیرنامه و تندیس زرین ششمین دوره اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد به پروفسور نوید نصیری‌زاده مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد

ششمین اجلاس تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور در تاریخ 3 مرداد ماه 1402 با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان سخنران در این رویداد برگزار شد.
با حضور ” شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد” ششمین دوره اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور 3 مرداد ماه در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد، بر اساس گزارش ستاد برگزاری این اجلاس: هدف از این رویداد که با حضور جمعی از مدیران صنایع و تولیدکنندگان برگزار شد، تعامل و رشد علمی بین بخش دولتی و بنگاه‌های اقتصادی کشور از طریق انتقال دانش و برقراری ارتباطات صنایع و کسب و کارها می‌باشد.
این رویداد با سخنرانی “دکتر ممیز” عضو هیات علمی دانشگاه تهران به عنوان دبیر علمی مراسم آغاز و پس از آن”کلانتری” مدیرعامل انجمن بهره وری، ” دکتر قوامی” معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، ” دکتر نوش آبادی” عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، ” دکتر عبدالملکی” معاون محترم رئیس جمهوری، ” جلال رشیدی کوچی” نماینده مردمی مجلس شورای اسلامی و دیگر صاحب نظران به ایراد سخن پرداختند.
بخش دیگر این رویداد تقدیر از فعالین، صاحب نظران، مدیران موفق بوده که پس از ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کمیته علمی این اجلاس، از ” پروفسور نوید نصیری‌زاده” مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان داروسازی نانوکیمیای کویر یزد با اهدای تقدیرنامه و تندیس زرین تقدیر به عمل آمد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Pic-02-1024x683.jpg است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *