تاریخچه شرکت

شرکت نانوکیمیای کویر یزد با موضوع انجام کلیه فعالیتهای پژوهشی، تولیدی،آموزشی و مشاوره ای در تمامی زمینه‌های مرتبط با فناوری نانو، شیمیایی، بیوتکنولوژی، مواد و سایر فناوری‌های علمی اعم از خرید و فروش، صادرات و واردات تجهیزات و دستگاه‌های آزمایشگاهی و صنعتی و… از سال 1389 کار خود را آغاز نموده است. این شرکت با داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه‌های شیمی، پلیمر، نساجی و مواد معدنی و با استقرار در مرکز زیست فناوری پارک علم وفناوری یزد فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی خود را شروع کرد. در ابتدا در زمینه تولید نانو مواد معدنی برای مثال تولید نانوذرات روی‌اکسید مبادرت ورزید و با کسب موفقیت در این زمینه توانست چندین مجوز فناوری در این زمینه از پارک علم وفناوری یزد دریافت کند. تلاش متخصصین این شرکت با تمرکز بر تولید پلاستی سایزرها و پلیمرها ادامه یافت و طی سالها تلاش و پژوهش با ارائه کاتالیزور ترکیبی جدید موفق به تولید روغن دی اوپی DOP با فرمولاسیون مهندسی شده که ضمن کاهش هزینه تولید و افزایش کیفیت محصول نهایی، باعث افزایش سودآوری و بهره‌وری در تولید آن و همچنین موفق به اخذ مجوز دانش بنیان در این زمینه در سال 1394 شده است.

شرکت نانوکیمیا کویر یزد دارای هیئت مدیره و کادری متخصص و علمی می‌باشد که همگی اعضا دارای چندین سال سابقه پژوهشی، تحقیقاتی، آموزشی و تولیدی دارند.

اعضا هیئت مدیره به قرار زیر است:

1- دکتر حمیدرضا اکرمی                                                     مدیرعامل

2-دکتر نوید نصیری زاده                                                    رییس هیئت مدیره

3- دکتر مسعود روحانی مقدم                                         نایب رییس هیئت مدیره

 

مجموعه ما با تکیه بر تجربه و دانش کافی و بهره‌گیری از تیمی متخصص در این زمینه علاوه بر دانش فنی تولید و احداث خط پلاستی سایزر دی او پی پس از سالها تلاش و پژوهش در زمینه‌های مختلف در حال حاضر به موفقیت‌های زیر دست یافته است و آماده ارائه خدمات علمی، پژوهشی و مشاوره‌ای می‌باشد:

1- ارائه دانش فنی و راه‌اندازی خط تولید پلاستی سایزر دی او پی (DOP)

2- ارائه دانش فنی و راه اندازی خط تولید پلاستی سایزر دی او تی پی (DOTP)

3- ارائه دانش فنی و راه اندازی خط تولید رزین‌های پلی استر در زمینه تولید رنگ و ساخت سنگ‌های مصنوعی

4- خدمات مشاوره‌ای در زمینه تولید مشتقات سوختی از قیبل بنزین، گازوییل و نفت سفید  از میعانات گازی و نفتا و ارائه روشهایی جهت شیرین‌سازی و سولفورزدایی این محصولات

5- ارائه دانش فنی و راه‌اندازی خط تولید کارخانه داروسازی با تولید سوسپانسیون‌هایی ضدعفونی کننده اعم از بتادین و اسکراب جراحی